O FIRMIE

Sprzedażą stolarki otworowej zajmujemy się już przeszło 15 lat. Przez tak długi okres wymieniliśmy tysiące okien w budownictwie wielorodzinnym, oszkliliśmy setki domów jednorodzinnych i zaopatrzyliśmy w stolarkę PVC i aluminium sporo budynków użyteczności publicznych i firm. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i szerokie grono zadowolonych Klientów powodują chęć do dalszego rozwoju i pracy nad dostarczaniem usług na najwyższym poziomie.

Swoją działalność prowadzimy w czterech miastach zachodniej części województwa, jak również po niemieckiej stronie granicy. Zaufaniem obdarzyli nas również inwestorzy z poza województwa, w dużej mierze dzięki konkurencyjności cenowej i poleceniom naszych Klientów i Kontrahentów. Nasi pracownicy, ze względu na staż pracy doskonale znają asortyment firmy i zawsze służą Klientom praktyczną radą. Posiadamy swoje własne ekipy montażystów, a w najgorętszych okresach dla branży posiłkujemy się dodatkowo sprawdzonymi firmami zewnętrznymi.

Lata współpracy z wybranymi do kooperacji  producentami doprowadziły nas do pozycji lidera sprzedaży promowanych marek. Szeroka oferta produktowa daje nam przewagę pozwala na „zamknięcie” budowy w ciągu jednego dnia, co niewątpliwie dla budownictwa jednorodzinnego jest kwestią ważącą przy wyborze dostawcy stolarki.

W naszej ofercie znaleźć można OKNA, ROLETY, DRZWI ZEWNĘTRZNE i WEWNĘTRZNE, BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWE, STOLARKĘ DREWNIANĄ I ALUMINIOWĄ, PARAPETY, ROLETKI i AUTOMATYKĘ .

012837
window-installer
service

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marek:

dakoz
krispolll
porta4
somfy
gerda1
pobrane
dex1
perfecta